Amerikan College, Dublin
15 senedir hizmet veren Amerikan College’nin en büyük özeliği aynı anda iki diplomaya hem Amerikan hem de İrlanda derecelerine sahip olmanız. Farklı kültürlerin bir ara gelip anlaşmaları ve alış verişte bulunmalarını destekleyen bu okul, kaliteli eğitimiyle bilinmektedir. Okulun binası aynı zamanda Oscar Wilde evinin müzesi. Genel Kurslar; Standart İngilizce kursları, Yoğunlaştırılmış İngilizce, Part-time, Cambridge / IELTS/ TOEFL ve ESP sınavlarına hazırlık, Uluslararası İşletme, Psikoloji, Davranış Psikoloji, Hospitality Management.

Eurocollege
Dublin, İrlanda’da yer alan bu okul özellikle hemşire ve Sağlık sektöründeki çalışanların İngilizcelerini geliştirmeleri ve yurt dışındaki kariyer imkânlarını araştırmaları için çok detaylı medikal ve hemşirelik İngilizcesi programları sunmaktadır. İrlanda’da haftada 20 saat öğrenci olarak çalışma izninizi ise çok fazla is imkânları sayesinde gelir kazanmak için kullanabilirsiniz.

Euro Dublin İşletme Okulu
Amacımız, öğrencileri uluslar arası isletme dünyasına hazırlamaktır. Bunu, çağdaş ve çağın iş hayatına bağlı programlar sunarak, öğrencilerin hususi kilit taşını ve profesyonel becerilerini geliştirmelerine yardımcı olarak ve global pazarda oldukça zaruri olan iletişim becerilerini geniş bir yelpazede sunarak yapıyoruz.3 aylık donemi kapsayan yurtdışı programlarından 3 yıllık diploma programlarına kadar; kısa veya uzun dönem işletme programları seçeneği veriyoruz. Non-Business lisans icin; tüm öğrencilere açık; 1 senelik İşletme Çalışmaları alanında Lisans Diplomasi ve ayrıca 1 yıllık Hukuk Diploması seçenekleri mevcut.

ICD İşletme Okulu
ICD İşletme Okulu İrlanda’da Dublin şehrinin merkezinde modern bir bina içerisinde İrlandanın tek butik koleji ünvanıyla eğitim vermektedir. Sınıflar mevcudları az olan okulda öğrencilerin hepsi eğitmenler tarafından tanınmaktadır. Başarılı eğitim kadrosu öğrencilere deneyimlerinden ve yaptıkları araştırmalardan edindikleri bilgilere göre sadece uzman oldukları alanlarda eğitim vermektedirler. Bu alanlar Muhasebe ve Finans Lisans ve Yüksek Lisans Diploması, İşletme Çalışmaları Lisans Diploması ve Matematik ve Aktüeryal İstatisliği Çalımaları Diploma Programlarıdır. Lisans Programlarının eğitim süreleri tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak 3 ve 4 yıl olarak değişiklik gösterirken Yüksek Lisans Programının eğitim süresi tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak 2 yıldır. Tam zamanlı olarak İşletme Lisans Programına devam eden öğrencilere mezuniyet sonrası başarılı birer profesyonel olabilmeleri için 1 yıllık çalışma imkanı sunulmaktadır.