İŞ İNGİLİZCESİ

İş İngilizcesi; ithalat ve ihracatın arttığı, dünyanın global ticaret yapmaya başladığı iş dünyasında, diğer ülkeler ile iletişim becerilerini güçlendirmek için zamanı kısıtlı olan işadamları ile kamu ve özel sektör yöneticilerine yönelik hazırlanmış ingilizce eğitim programıdır. Program iş dünyasında profesyonel olarak hareket etmek isyteyen, işe yeni başlayan veya işinde yükselmek isteyenlerin becerilerini geliştirmeye yönelik hazırlanmıştır. Bu kurslara çeşitli pozisyonlardaki yöneticiler, orta veya küçük ölçekli şirket çalışanları, ticari alanda kendisini ve işini geliştirmek isteyenlerin yanısıra yeni mezun üniversite öğrencileride dahil olmak üzere orta seviye İngilizce bilgisine sahip olan herkes katılabilir.

Program yöneticilerin ilgi alanları ve ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmıştır. İş hayatında ihtiyaç duyulan; İş görüşme şekilleri, resmi mektup yazma teknikleri, iş toplantısına katılma, sunum hazırlama, rapor düzenleme, telefon görüşmesi yapma, temel satış ve pazarlama terimleri, doğal ve akıcı konuşma, dinleyicinin dikkatini çekebilme, pazar araştırmaları yapma gibi pekçok konuda da uygulamalı dersler verilir.

Yönetici ve işadamlarının zamanları kısıtlı olduğu için genelde yoğun ders saatlerinden oluşan bu programlarda, haftalık 20 ila 90 saat arası ders alınabilinmektedir. Bu programlar, tamamen İş İngilizcesi olabildiği gibi, genel İngilizce ve İş İngilizcesi ayrı olarak da verilmektedir. Büyük çoğunlukla dersler 20 saat genel İngilizce ve 10 saat İş İngilizce şeklinde sunulmaktadır. Eğitimler, daha az kişinin bulunduğu 4-7 kişilik gruplar halinde planlanır. İsteyenlere bire bir eğitim alma imkanıda sunulur.

Bize Ulaşın